Przejdź do treści
naglowek-z-logo-02

GPON 500

Usługa Internetowa jest świadczona w technologii GPON i jest ograniczona terytorialnie. Promocja jest przeznaczona dla Klientów Indywidualnych RTK, którzy w nieprzerwany sposób od 24 miesięcy korzystają z usługi dostępu do Internetu. Dowiedz się więcej o technologii GPON - TUTAJ, dzięki której możesz liczyć na szybkie i stabilne łącze internetowe.

  • pobieranie: 500 Mb/s
  • wysyłanie: 50 Mb/s
  • cena za aktywacje: 1,23 zł.
  • abonament: 64,00 zł.
  • okres umowy: bezterminowa


Rodzaj umowy:
umowa dostępna dla klientów, którzy chcą zawrzeć umowę internetową lub telewizyjną.

ŚWIATŁOWÓD CZYLI GPON

CO TO JEST GPON?

Rozwój usług teleinformatycznych powoduje rosnące zapotrzebowanie na możliwości przesyłowe sieci. Dotychczasowe rozwiązania były niewystarczające, dlatego pojawił się światłowód, czyli GPON.

CO DAJE GPON?

GPON to nie tylko komfort użytkowania, ale też wiele zalet, które spowodują, że nie będziesz już chciał korzystać z innych rozwiązań. Dowiedz się dlaczego warto mieć światłowód i jakie realne korzyści czekają na Ciebie podczas użytkowania?

SPRAWDŹ ZASIĘG USŁUGI

Zastanawiasz się w jakiej lokalizacji możesz skorzystać z nowoczesnej technologii opartej na światłowodzie? Klikając w poniższy link, sprawdzisz listę budynków, gdzie świadczymy usługi GPON na terenie miasta  Nowego Sącza.